Hybrydowy radioodtwarzacz Regent i400s

Poznaj radioodbiornik oferujący pełnię możliwości odbioru dźwięku za pomocą tunerów radia cyfrowego DAB i DAB+ oraz tunera FM. Odtwarzaj swoją ulubioną muzykę ze Spotify. Słuchaj tysięcy radiowych stacji internetowych, skorzystaj z domowego serwera DLNA, wysyłaj muzykę z urządzeń mobilnych za pomocą Bluetooth…

A wszystko to w doskonałej jakości dźwięku zapewnianej przez stereofoniczne głośniki z technologią bass reflex!

Spotify – muzyka dla każdego

Słuchaj swojej ulubionej muzyki, twórz playlisty, okrywaj nowości i  dziel się ze znajomymi.

Dzięki i400s możesz słuchać swojej ulubionej  muzyki z programu spotify zainstalowanego na twoim smartfonie, tablecie, PC..

Słuchaj muzyki z całego świata

Słuchaj swojego ulubionego radia gdziekolwiek się ono znajduje. Dostęp do ponad 40 000 stacji nadawanych za pośrednictwem internetu. Jeśli w naszej bazie nie znajdziesz swojego ulubionego radia, możesz dodać go samodzielnie do własnej listy stacji.

MOC RADIA POD RĘKĄ DZIĘKI MOBILNEJ APLIKACJI

Możesz sterować radiem z dowolnego miejsca w domu w obrębie całej sieci Wi-Fi. Intuicyjna i wygodna aplikacja sprawia, że nie musisz szukać już pilota, radio może znajdować się w innym pomieszczeniu, na drugim końcu mieszkania/domu.

ROZBUDUJ SWÓJ SPRZĘT HI-FI O NOWE MOŻLIWOŚCI!

Radio i400s możesz podłączyć do posiadanego już amplitunera, wzmacniacza stereo, zyskując najważniejsze funkcje m.in. radio FM, DAB+, internetowe, Spotify connect. Możesz również wykorzystać radio i400s jako system nagłośnienia z telewizora.

Pozostałe urządzenia z serii Regent

Powrót