Radio przenośne Regent P1

Ferguson Regent P1, czyli niewielkie przenośne urządzenie, w którym ukryto mnóstwo najnowszych rozwiązań.

Radio umożliwia korzystanie z tunerów: DAB, DAB+ oraz FM z RDSŚwietnie wyważoną jakość dźwięku zawdzięcza dwóm głośnikom o łącznej mocy 30W wraz z funkcją bass reflex, a czytelny wyświetlacz LCD pomaga bez problemu obsługiwać to urządzenie.

Poza tym, wyposażony jest w łączność bluetooth, antenę teleskopową, port USB, wejście Aux–in, wyjście na słuchawki. Dzięki podwójnemu budzikowi (z funkcją drzemki) już nigdy nie zaśpisz na pociąg, co tworzy go najlepszym kompanem każdej wyprawy .

 

Bluetooth, USB, AUX.

Ferguson Regent P1 DAB+ może służyć także jako głośnik Bluetooth, połączeniu przez BT, do urządzenia można przesłać  dowolny stream ze smartfona, czy komputera wyposażonego w to łącze.

Za pomocą dołączonego kabelka podłączymy każde inne urządzenie, niewyposażone w Bluetooth, a z USB odtworzymy bez problemu każdy inny plik muzyczny.

Regent P1 łączność

Wbudowany port USB zapewni dostęp do twojej ulubionej muzyki, nie zapominając o możliwości przesyłaniu dźwięku za pomocą Bluetoot.

Gabaryty

Lekki, bo ważący zaledwie 1,7 kg radioodbiornik, ma kompaktowe wymiary — 278 x 110 x 208 mm — dzięki czemu, bez problemu, zabierzesz go ze sobą, gdzie tylko chcesz.

Konstrukcja

Solidna konstrukcja i metalowe elementy pozwalają na spokojne przenoszenie radia i stawianie go w nawet najmniej standardowych miejscach, by uświetniło na przykład imprezę plenerową.

Pozostałe urządzenia z serii Regent

Powrót